Mobilne drukarki etykiet. Dwa wiodące modele, które warto znać.

Drukarki etykiet to przydatne urządzenia biurowe, które coraz częściej towarzyszy nam w pracy. Niektóre z nich obecne są w sklepach, inne w magazynach. Służą nam do metkowania produktów, opisywania paczek, organizowania zawartości segregatorów, teczek i dokumentów... Ilu użytkowników, tyle zastosowań! Wielu z nas potrzebuje dobrej, termicznej drukarki. Niektórzy jednak mają nieco większe oczekiwania i potrzebują urządzenia, które umożliwi im pracę w ruchu. Dla tych z Was, którzy szukają mobilnej drukarki etykiet, mamy krótki opis dwóch, naszym zdaniem najlepszych, drukarek do etykiet dostępnych na polskim rynku.

Filigranowa funkcjonalność - Dymo Label Manager 160

Drukarka Dymo Label Manager 160 to doskonały przykład mobilnej drukarki do etykiet w najwyższej jakości. To zgrabne urządzenie posiada szereg podstawowych funkcji, które umożliwią sprawne drukowanie etykiet wysokiej jakości. Drukarka ta jest okrojona z bardziej zaawansowanych funkcji, ale to, co zapewnia użytkownikowi w zupełności wystarczy, aby wydrukować solidne, w pełni spersonalizowane etykiety, którymi opisać można niemal wszystko - przesyłki, segregatory i półki.

Poręczna i kompaktowa

Jedną z głównych zalet drukarki Dymo Label Manager 160 jest jej kształt. Dzięki zwężonej części dolnej drukarka dobrze leży w dłoni i jest naprawdę poręczna. Tę drukarkę możesz bez większych przeszkód obsłużyć jedną ręką. Ekran drukarki jest duży i jasny, a więc wyraźnie wyświetla treść etykiety przed jej wydrukowaniem. Warto również zwrócić uwagę na funkcję automatycznego wyłączania, dzięki któremu nie musisz pamiętać o wyłączaniu drukarki, aby oszczędzać energię. Swoją drukarkę możesz zasilać zarówno za pomocą baterii AAA, jak i zasilacza sieciowego.

Łatwa w obsłudze i ergonomiczna

Inteligentne klawisze drukarki Dymo Label Manager 160 to kolejny z atutów tej nowoczesnej drukarki do etykiet. Umożliwiają Ci szybki dostęp do wszystkich najbardziej potrzebnych funkcji, ułatwiając przy tym formatowanie tekstu - zmienianie rozmiaru czcionki, wytłuszczania, podkreślania, dodawania obramowania itd. Co więcej, drukarka ta pamięta ostatnią stworzoną przez Ciebie etykietę, dzięki czemu w prosty sposób możesz ją powielać. Prosta obsługa, ergonomiczny kształt i inteligentne klawisze to cechy, za które najbardziej lubimy drukarkę Dymo Label Manager 160!
 

Zaawansowana machineria - Dymo Label Manager 160!

Drukarka etykiet Dymo Mobile Labeler to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń tego typu. Wygląda niezwykle nowocześnie i tak samo działa. Designerski kształt i wzornictwo pozytywnie nas zaskoczyło, zwłaszcza, że inwestycja w wygląd drukarki nie odbiła się negatywnie na funkcjonalności urządzenia.

Kompatybilna i mobilna

Główną zaletą tej drukarki jest łączność Bluetooth. Dzięki temu rozwiązaniu możesz drukować etykiety z poziomu każdego urządzenia mobilnego - tableta, smartfona, ale także z poziomu zwykłego komputera, posiadającego funkcję łączności Bluetooth. Drukarka etykiet Mobile Labeler jest kompatybilna z dwoma najpopularniejszymi systemami operacyjnymi na urządzenia mobilne (Android oraz iOS) oraz z systemami komputerowymi (Windows oraz Mac OS). Dzięki darmowej aplikacji Dymo Connect możesz sprawdzać poprawność pisowni, a nawet zamieniać mowę na tekst. Te innowacyjne funkcje chronią Cię przed popełnieniem błędu i pozwalają zaoszczędzić bardzo dużo czasu.

Energooszczędna i wielofunkcyjna

Ta sprytna drukarka etykiet umożliwi Ci korzystanie z naprawdę szerokiej biblioteki czcionek Google i Apple. Wybieraj dowoli, dodawaj ramki i korzystaj z kolorowych taśm, aby tworzyć oryginalne, dobrze zaprojektowane etykiety. Drukarka Mobile Labeler staje się jeszcze bardziej funkcjonalna dzięki wyeliminowaniu konieczności użycia zwykłych baterii. Urządzenie posiada akumulator i ładowarkę, dlatego możesz ją naładować w dogodnym dla Ciebie momencie i korzystać z niej mobilnie przez bardzo długi czas. Możliwość personalizacji etykiet, kompaktowość i kompatybilność z większością urządzeń mobilnych i komputerów to to, za co kochamy drukarkę Mobile Labeler!

Szeroka oferta drukarek do etykiet. Dla każdego coś miłego!

To tylko dwie z wielu drukarek tego typu, oczywiście wybór jest znacznie większy. Jednak z naszej perspektywy to właśnie te dwa modele zasługują na wyróżnienie. Wszystko to za sprawą wysokiej jakości za rozsądne pieniądze. Która z nich jest lepsza? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Każda z nich jest inna, skierowana do zupełnie innego użytkownika. To, którą wybierzesz, zależy wyłącznie od Ciebie - w końcu to Ty wiesz najlepiej, czego potrzebujesz, prawda? A może nie jesteś pewien swojego wyboru lub szukasz drukarki innego typu? Chciałbyś zobaczyć szerszą ofertę drukarek do etykiet? Skontaktuj się ze specjalistami ze sklepu AliBiuro - naszego zaprzyjaźnionego sklepu z artykułami i urządzeniami biurowymi - a z pewnością Ci pomogą!