Drukarka pełna funkcji. Ranking MFP

Poszukiwanie urządzenia wielofunkcyjnego to nie lada wyzwanie. Na rynku mnóstwo jest świetnych towarów i nie wiadomo czym się kierować gdy chcemy wybrać odpowiedni sprzęt biurowy.  Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej i stworzyć ranking, 5 najlepszych i najpopularniejszych  naszym zdaniem urządzeń.

 

HP LaserJet Pro M125nw


Jedna z popularniejszych marek na rynku. Drukarka laserowa LaserJet Pro  M125nw to przede wszystkim wydajna i sprawna maszyna. Jej użytkownicy jako najważniejsze cechy zaliczają jakość wydruku co jest niewątpliwym jej atutem. Kolejnym ważnym elementem świadczącym o jej popularności jest niska głośność podczas działania. Przy tym wszystkim cena urządzenia nie jest wygórowana.  Do negatywnych cech wskazywanych na forach to słabo oświetlony panel sterujący.

 

Brother DCP-J105

 

Tutaj zaczniemy przekornie, ponieważ od wad. Przeszukując fora, można natknąć się na główny zarzut jakim jest głośność pracy. Cechą, która dzieli natomiast jej użytkowników to cena. Są tacy, którzy uważają, że jest wysoka, jednak zwolennicy podkreślają wysoką jakość działania z konfrontacją której koszty są niższe niż mogłoby się wydawać. Dodatkowo warto nadmienić, że jest to bardzo funkcjonalne urządzenie, cechujące się wysoką wygodą podczas korzystania z niej. Za dodatkowy aspekt niech uchodzi klasyczny czarny wygląd, który komponuje się dobrze z eleganckimi wnętrzami.

 

Canon Pixma MX475

 

Kolejny produkt uwzględniony w tym rankingu to dzieło popularnej marki Canon. MX475 z pewnością jedno z popularniejszych urządzeń wielofunkcyjnych. Cechuje się przede wszystkim wysoką jakością oraz wachlarzem możliwości. W dodatku kusi atrakcyjnie niską ceną jak za produkt takiej klasy.  Dodatkowo zaopatrzona w podajnik dokumentów. Niestety w każdej beczce miodu może znaleźć się łyżka dziegciu, tutaj jako główną wadę jaką możemy znaleźć to dosyć skomplikowany system współpracy przez wifi.

 

HP OfficeJet 7510 All in One

 

Drukarka nowej generacji, umożliwia bez przewodowy kontakt z komputerami w biurze oraz szybkie połączenie wifi. Co oczywiście jest bardzo komfortowe dla użytkowników . Również nie ma co narzekać w kwestii wydruku, który jest wysokiej jakości.  Poprzez swój elegancki design oraz ciche działanie sprawdzi się w nawet najbardziej wymagającym biurze. Nie zachęca na pierwszy rzut oka ceną, jednak wiadomo, że odpowiednia jakość kosztuje.

 

Brother DCP-1510E

 

Następny produkt proponowany przez firmę Brother.  Użytkownicy podkreślają wygodę w korzystaniu z tego produktu oraz funkcjonalność urządzenia jako nadrzędne pozytywne cechy.  Niestety skaner działa dosyć głośno co nie jest dla każdego do przejścia. Mimo to cena tego akcesoria biurowego jest niska więc z pewnością można w nią zainwestować bez wyrzutów sumienia.