Zjedz swój kalkulator, czyli o nietypowych materiałach biurowych

Szukasz sposobu, żeby wyróżnić się w pracy? Nie chcesz używać tylko zwykłych, przeciętnych produktów, a niebieski długopis znudził Ci się sto lat temu? Świetnie Cię rozumiemy, dlatego znaleźliśmy kilka ciekawych produktów, które mogą ułatwić Ci pracę i uprzyjemnić wykonywanie codziennych obowiązków. Zobacz nasze zestawienie nietypowych produktów i znajdź inspirację dla siebie. Nie daj się przeciętności, testuj nowości!

 

Kalkulator biurowy nie musi być nudny

 

Każdego dnia używasz urządzenia, które pomaga Ci liczyć? A może potrzebujesz go tylko od czasu do czasu? W każdej z tych sytuacji ciekawym gadżetem jest zapachowy kalkulator w kształcie czekolady stworzony przez firmę Silly. Liczenie rachunków, czy przeliczanie procentów wcale nie musi być nudne. Jego piękny zapach i unikalny wygląd sprawią, że żadne trudne obliczenia nie będą już dłużej sprawiać nam problemów. To nie tylko świetny i niecodzienny artykuł biurowy, ale również pomysł na prezent.

 

Porządek w biurze, porządek w głowie?

 

Jak łatwo zaprowadzić porządek w swoim biurze? Odpowiedzią może być drukarka etykiet. Dzięki niej z łatwością uporządkujesz i oznaczysz segregatory, teczki, półki, pudełka i wiele więcej. Te proste w użyciu urządzenia drukują tekst na laminowanych taśmach o dużej wytrzymałości. Dzięki opcji druku na etykietach samoprzylepnych z łatwością sklasyfikujesz i podpiszesz również kable, wtyczki. Możesz również drukować etykiety adresowe. To urządzenie odnajdzie się zarówno w domu jak i w biurze. Dodatkowo posiada bardzo intuicyjny panel obsługowy, dzięki czemu z łatwością zmienisz czcionkę a nawet grafikę.

 

Akcesoria biurowe, których niejeden Ci pozazdrości

 

Jeżeli lubisz się wyróżniać i nie lubisz nudy w pracy a do tego masz poczucie humoru mamy dla Ciebie parę pomysłów. Na rynku dostępnych jest wiele fajnych i śmiesznych gadżetów. My stawiamy na wyjątkowe i niepowtarzalne produkty. Wystarczy trochę poszukać i można znaleźć długopisy... jak malowane! Nie ma nic bardziej banalnego a zarazem kreatywnego. Do wyboru te świecące w ciemności, w kształcie kaktusów, czy ze zwierzątkami. A może długopisy niczym kije golfowe? To nie tylko ciekawy gadżet, ale również pomysł na prezent. A dla robotyków proponujemy... długopisy śrubki. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie jest w czym wybierać

 

Pozwól sobie na odrobinę prywatności

 

Nie lubisz pokazywać innym co robisz w trakcie pracy? A może chcesz bezkarnie przeglądać strony internetowe w trakcie pracy? Mamy dla Ciebie sprytny gadżet. To filtr prywatyzujący. Nakłada się go na ekran urządzenia, z którego korzystamy, dzięki temu obraz jest widoczny tylko dla osoby siedzącej na wprost. Fakt, że nasz szef nie zobaczy co robimy podczas pracy to tylko korzyść dodana. Jednak mało kto jest świadomy, że sprzęty biurowe, z których korzystamy nie chronią do końca naszych danych. Szczególnie kiedy pracujemy w miejscach publicznych bardzo łatwo narazić się na tak zwaną wzrokową kradzież danych. Warto zadbać o ochronę swoich urządzeń nie tylko od wewnątrz, ale i od zewnątrz.

 

Pracuj i... ćwicz

 

Czy można urządzić sobie trening w ciągu 8-godzinnego dnia pracy przy biurku? Można! Cubii to orbitrek biurowy, który mieści się pod biurkiem. Tym sposobem siedząc przed komputerem jednocześnie możemy ćwiczyć. Zupełnie nie przeszkadza nam to w wykonywaniu obowiązków, ponieważ bez problemu możemy ćwiczyć na siedząco. Urządzenie działa cicho, aby nie rozpraszać w pracy. Do tego oczywiście dochodzą korzyści dla zdrowia! I co powiecie na takie urządzenie biurowe?

 

Zobacz więcej na https://alibiuro.pl/