Zabawne etykiety, tabliczki i akcesoria na Twoim biurku- rób to z klasą

Polska poczuciem humoru stoi. Wykpiwanie absurdów życia codziennego to od wielu, wielu lat specjalność nadwiślańskiego narodu. Lubimy się śmiać i bardzo dobrze. Dostrzegają to również marketingowcy, którzy otwierają swoje oczy na bardziej humorystyczne podejście do klienta i swojej pracy. Zabawne reklamy, śmieszne etykiety samoprzylepne przy biurkach w firmie czy dowcipne teksty w social mediach to dzisiaj już chleb powszedni.  Na co warto zwrócić uwagę, a czego unikać. O tym poniżej.


Dźwignia handlu


Oczywiście jak to bywa w przypadku tablic informacyjnych i reklamowych, jest ich tysiące dlatego naszą uwagę mogą wygrać tylko te oryginalne, szokujące i przede wszystkim zabawne. Takich w naszym krajobrazie oczywiście nie brakuje. O ile szokujące kampanie łatwo wymyślić, tak spłodzenie inteligentnego i humorystycznego pomysłu to już wyższa szkoła jazdy. Dlatego szczególnie trzeba docenić każdy pozytywny plakat, broszurę, a nawet ładnie zaprojektowane reklamowe akcesoria biurowe, które wyłamują się z przeciętności.


Bądź kreatywny


Poczucie humoru to rzecz jasna kwestia gustu. Każdy ma rzeczy, które go bawią, a inne po prostu nie. Dlatego „ozdabiając” swój pokój czy biuro w śmieszne etykiety, tabliczki nie musimy korzystać z zastanych pomysłów. Wiele firm proponuje spersonalizowane podejście do klienta. Wymyślasz sobie żart, wysyłasz do odpowiednich ludzi, a drukarka etykiet tworzy unikatowy gadżet. Więc daj się ponieść swojej kreatywności i zaszalej. Chyba, że należysz do tych osób, które w ramach żartów w pracy udają, że kalkulator biurowy wysyła tajne szyfry do MI6. Wtedy lepiej nie baw się w zamawianie etykiet, bo współpracownicy zaczną unikać przebywania w Twoim towarzystwie J.

Znaj miejsce i czas


Podczas tworzenia etykiet i tablic informacyjnych producenci często przesadzają z inwencją i przekraczają cienką linię dzielącą dobry żart od tak zwanego „suchara”. Jak pisaliśmy wyżej humor oczywiście jest różny. Jednak pamiętajmy dobry smak w żartach trzeba zachowywać zawsze. Również w przypadku wywieszania śmiesznych etykiet i tabliczek w swoim miejscu pracy. Żarty z nadmiernego picia sprawdzą się jeśli jesteś barmanem, jednak w innym miejscu po prostu wyglądać będą idiotycznie.