Poczuj złotą jesień z nowymi smakami herbat Teekanne

Pokonaj jesień aromatem

Nadeszła jesień, a więc ta pora roku w trakcie, której podczas długich wieczorów przesiadujemy w ciepłych kawiarniach rozkoszując się gorącą czekoladą bądź aromatycznym smakiem świeżo zaparzonej herbaty. Ci, którzy zaś wolą swoje własne towarzystwo najczęściej wybierają domowe zacisze i szereg koców, czy kołderek pod którymi można ocieplić schłodzone jesiennymi wiatrami ciało. Jedno zaś od zawsze pozostaje niezmienne: to właśnie podczas tej pory roku wyjmujemy z zakamarków naszych szaf wielkie kubki i namiętnie parzymy gorące napoje. Wśród czołowych rozgrzewających napojów prym wiedzie czarna herbata z imbirem i pomarańczą, a tym, którzy wolą nieco mocniejszą rozgrzewkę swoistych wrażeń dostarczy aromatyczny grzaniec. Co jednak zrobić, gdy goni nas czas a wśród owoców na blacie smutnie spoglądają na nas jedynie zbrązowiałe banany - ostatni relikt minionego lata? Na przekór wychodzi nam Teekanne! producent aromatycznych herbat, których zapach czuć już z daleka. Na tegoroczną porę deszczy i wiatrów, podczas której parasol i ciepły płaszcz to nasze "must have" bez których nie wyściubiamy nosa poza drzwi, Teekanne przygotowało dla miłośników herbat wyjątkową serię, rozgrzewających ciało i zmysły smaków.

Oszukaj przeznaczenie ze smakiem "Desire"

Każdy z nas chyba kojarzy dramatyczną produkcję z 2000 roku, której fabuła opowiada o ludziach, którzy ze wszelkich sił próbują uciec przed losem jaki zgotował im sam Bóg. Bohaterowie tej wyróżnionej "Nagrodą najlepszego horroru w roku 2001" produkcji zdają sobie sprawę z niechybnie czekającego ich końca, a jednak resztkami nadziei i wiary próbują sobie wmówić, że oszukają los, że mogą z nim igrać, że być może poprzez ich zdecydowane działania uda się zmienić bieg zdarzeń. Jak się jednak okazuje bohaterowie Ci są postaciami tragicznymi pokroju "Antygony" Sofoklesa i jako ludzie nie jesteśmy w stanie zmienić przebiegu zdarzeń, które z góry zostały wpisane w nasz życiorys. Temu obrazowi z pewnością chciał przeciwstawić się producent herbat Tekanne wprowadzając na rynek smak o proroczej nazwie "Desire". Wyjątkowe zestawienie smaku czekolady i wiśni nie tylko pobudzi nasze kubki smakowe lecz także sprawi, że całkowicie zapomnimy o przykrej jesiennej aurze i dżdżystej pogodzie kompletnie zatracając się w tym, tak idealnym na jesień połączeniu. W tajemnicę naszego "przeznaczenia" wprowadzą nas kolejno jabłko, hibiskus, aromat wiśniowy, cynamon, aromat czekoladowy, naturalny aromat, ziarna kakaowca a także wiśnia.

 

Daj się porwać egzotycznej "Passion"

Gdy za oknem deszcz, a pogoda skłania co najwyżej do przemyśleń rodzaju "Ech, pojechałoby się wygrzać na Majorkę" albo "A gdyby tak rzucić to wszystko i pojechać w Bieszczady..." sięgnij po "Passion". Nie, nie! Bynajmniej nie chodzi tu o "Pasję" Mela Gibsona. "Passion" od Teekanne to przede wszystkim rozgrzewający miks owoców skryty pod wyjątkowo nietuzinkową nazwą. Gdy tylko smak dojrzałej marakui rozpłynie się w Twoich ustach poczujesz bijącą zewsząd ezgotykę wprost z tropików niezależnie od tego, czy akurat wylegujesz się na madagaskarskiej plaży czy mokniesz w pochmurnym Krakowie. Pasja pod swoją tajemniczą nazwą skrywa tak wyjątkowe i pobudzające składniki jak jabłko, hibiskus, aromat marakui, korzeń cykorii, aromat brzoskwiniowy, kwas cytrynowy, naturalny aromat, a także owoc marakui.

Przygotuj się na miłość dzięki "Love"

Powiedzmy sobie szczerze: W trakcie jesieni bardziej niż w innych porach roku czujemy się samotni i odczuwamy paraliżującą wręcz potrzebę bliskości z drugim człowiekiem. O tyle o ile na wiosnę budzimy się do życia, a prażące letnie słońce dostarcza nam w nadmiarze witaminy D, o tyle w trakcie nagłego spadku w statystyce pięknej pogody szukamy źródła niezbędnej witaminy wśród naszych bliźnich. Co prawda, do walentynek zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz możesz przygotować swoje serce na nowe doznania z wyjątkowym smakiem "Love". Daj się rozpalić uwodzicielskiemu smakowi granatowi skrzętnie ukrytemu w tajemniczych saszetkach i poczuj miłość wśród spadających liści w barwach złota i pomarańczy. Z marazmu wyrwą nas tak wyjątkowe składniki jak hibiskus, jabłko, liście słodkich jeżyn, aromat granatu, aromat brzoskwiniowy,  a także skoncentrowany sok z granatu.