Karteczki przyklejane na różne sposoby

Wszystkie artykuły biurowe czemuś służą. Kalkulator liczy, drukarka drukuje, a biurowy ekspres robi kawę spragnionym pracownikom. Nie inaczej sprawa wygląda jeśli weźmiemy na tapetę karteczki samoprzylepne.  Niby niepozorne, a jednak mogą spełnić bardzo wiele pożytecznych zadań, o których mogliście nawet nie pomyśleć.
 

Pamięć nie boli

Oczywiście najważniejszym zastosowaniem karteczek jest przypominanie, o obowiązkach. Praca z przyrody, spotkanie o 12, odebranie paczki po pracy. W natłoku obowiązków można przeoczyć pewne zadania. Dzięki temu małemu gadżetowi mamy większą kontrolę nad własnym kalendarzem i dopełnianymi sprawami. Co jest zwłaszcza istotne gdy zależy nam na reputacji niezawodnego, a chyba zależy?

 

Planuj z wyprzedzeniem

Zawarte co nieco w poprzednim punkcie, ale bardzo istotne. Karteczki samoprzylepne znacznie ułatwiają planowanie dnia. Mając je przy sobie zawsze będziesz trzy kroki przed innymi. Twoja praca będzie bardziej zdynamizowana dzięki takiemu rozwiązaniu, a w gruncie czego łatwiej o sukcesy zawodowe. 

 

Hello, Hola, Allo, Ciao

Warto znać obce języki to oczywiste jak dwa plus dwa. Jednak, nie każdy ma czas na systematyczne szkolenie się zwłaszcza gdy nie uczęszcza już do szkoły. Małe etykiety samoprzylepne potrafią ułatwić sprawę w przyswajaniu wiedzy. Świetna kampania reklamowa Allegro odnosząca się do świąt była tego najlepszym przykładem. Taka forma nauki nie tylko szybko nas uczy, ale również jest oszczędna czasowo. Spróbuj przez tydzień opisać tylko materiały biurowe, których używasz na co dzień karteczkami i sprawdź efekty po siedmiu dniach. Myślę, że możesz się miło zaskoczyć.Lep i baw innych

Nie ma co się oszukiwać. W życiu nie liczy się tylko praca, ale przede wszystkim rodzina i przyjaciele. Fajnie jest gdy wszyscy wokół są szczęśliwsi i weselsi. Pamiętajmy, że na takie rzeczy składają się drobiazgi.  Śniadanie dla małżonka, kawa dla kolegi z biurka czy nawet głupi żart dla rozluźnienia atmosfery. To ostatnie możesz przekazać swoim bliskim w nieszablonowy sposób, zostawiając na ich biurku czy stole karteczkę. Lepszy nastrój na cały dzień gwarantowany.