Zorganizuj się! 3 najlepsze przyborniki na biurko

Dobry przybornik na biurko to przedmiot, którego potrzebuje każdy z nas. Ten prosty artykuł biurowy usprawnia pracę wszystkich pracowników biurowych - księgowych, prezesów, marketingowców... Wszystkich! Bez względu na stopień i doświadczenie, niemal każdy z nas potrzebuje odpowiedniego pojemnika na długopisy i inne biurowe szpargały. Taki przybornik przydaje się także uczniom i studentom, którzy podczas wytężonej nauki korzystają z wielu różnorodnych materiałów piśmienniczych i przyborów szkolnych. A skoro użytkowników przyborników jest aż tak wielu, dziś opowiem o tym, jakie modele dostępne są na rynku i które z nich lubię najbardziej!

Król wzornictwa - kubek na długopisy Leitz Style

Spośród dziesiątek przyborników na biurko, jeden z nich szczególnie przypadł mi do gustu. Wszystko to za sprawą oryginalnego, nowoczesnego designu i starannego wykonania. Kubek na długopisy Leitz Style to Ferrari wśród przyborników na długopisy! Jeżeli przyjrzysz mu się chwilę, z pewnością się zakochasz. W pierwszej kolejności Twoją uwagę przykuje elegancki, ale niebanalny kształt, a następnie doskonały, cynkowany stelaż oraz metalizujący pojemnik o ciekawej fakturze. Wygląd to jednak nie wszystko! Kubek na długopisy Leitz Style to także wysokiej klasy funkcjonalność. Gumowe wykończenie dolnej części stelaża sprawia, że kubek nie przesuwa się i nie ślizga po blacie Twojego biurka, a jego płaski kształt stanowi odpowiedź na jedną z głównych potrzeb większości pracowników biurowych - oszczędność miejsca. Jeżeli więc zależy Ci na doskonałym wzornictwie, funkcjonalności i solidności, kubek na długopisy Leitz Style może stać się Twoim faworytem.

Książę funkcjonalności - zamykany przybornik Durable Varicolor

A co powiecie na propozycję marki Durable? Moim zdaniem to idealna propozycja dla osób, które często podróżują. Zamykany pojemnik jest w pełni mobilny, a więc zawsze możesz wziąć go ze sobą. Varicolor posiada dwie przegródki, które możesz wyciągnąć, aby zwiększyć pojemność swojego pojemnika lub inaczej zorganizować porządek w jego wnętrzu. Warto zwrócić uwagę na zamknięcie pojemnika - po otwarciu pokrywka przybornika staje  się funkcjonalną tacką na długopisy i inne drobiazgi. Rozwiązanie genialne w swej prostocie! Podobnie jak w przypadku kubeczka Leitz Style, przybornik Varicolor Durable posiada gumowe podkładki, które są gwarancją stabilności. Ten pojemniczek dostępny jest w dwóch ciekawych wariantach kolorystycznych, które umożliwią Ci dopasowanie przybornika do Twoich indywidualnych potrzeb i gustów.

Hrabia minimalizmu - Q-Connect KF15112

Przybornik Q-Connect KF15112 przypadł mi do gustu ze względu na minimalistyczne wzornictwo i wyjątkową pojemność. Swoim kształtem przywodzi mi na myśl Nowy Jork i modernistyczne drapacze chmur. Wykonany z wysokiej jakości, czarnej, metalowej siatki ma uniwersalny wygląd i pasuje niemal do każdej przestrzeni. Ma cztery komory o różnym kształcie i wielkości, dzięki czemu jest bardzo funkcjonalny - możesz do niego włożyć zarówno długopisy, jak i takie drobiazgi, takie jak gumka do mazania, temperówka lub choćby nieduży notesik. Jestem przekonana, że przybornik na biurko w tak atrakcyjnej cenie z pewnością przypadnie Ci do gustu i ułatwi pracę oraz panowanie nad biurowym chaosem.

Twój ulubiony przybornik na biurko, to...

Wymienione wyżej pojemniki i przyborniki to nasze ulubione organizatory ułatwiające przechowywanie artykułów biurowych i niezbędnych drobiazgów. Każdy z nich ma inne zalety i inne zastosowanie. Oczywiście to tylko nieliczne spośród modeli dostępnych w sklepach papierniczych i biurowych. Są ich setki, jeśli nie tysiące, więc każdy z nas może wybrać sobie taki, który spełni jego oczekiwania - zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Masz swój ulubiony przybornik na biurko, który z chęcią byś polecił? A może szukasz produktu o konkretnych parametrach, ale nie możesz znaleźć? Napisz do nas i opowiedz o tym, jak sobie radzisz (lub nie) ze swoim biurowym nieporządkiem.

Zobacz ofertę przyborników na biurko w alibiuro.pl >>>